• Active Knots


Active Knots, projekt który zawiera w sobie elementy dotyczące szeroko pojętego tematu węzłów, technik linowych, samych lin oraz produktów, które można samodzielnie tworzyć za pomocą wyplatania.

- Active Knots


Miejsce, które docelowo tworzy największą polską bazę filmów i klipów instruktażowych z wiązania węzłów i wyplatania przedmiotów użytkowych. Przy okazji przedstawiamy swoje produkty z paracordu. Wiedza, która ma być przedstawiana w bardzo prosty i praktyczny sposób. Gdzie, każdy znajdzie to, co w danym momencie potrzebuje.

Idea skupiająca się na nauce węzłów, ale także wykorzystująca samą linę do celów integracyjnych, pedagogicznych, rozrywkowych, terapeutycznych.
Zajęcia, które mogą związać ze sobą ludzi, rozwiązać wiele problemów oraz połączyć na dwóch końcach skrajne przeciwności…

Instruktorzy prowadzący szkolenia są Instruktorami Harcerskimi, Instruktorami Związku Strzeleckiego Strzelec, Instruktorami Survivalu, członkami i założycielami Stowarzyszenia Polska Szkoła Surwiwalu, wychowawcami kolonijnymi. Wieloletnie doświadczenie w pracy z każdą grupą wiekową pomogło w zbudowaniu ogromnej bazy form pracy dostosowanych do nawet najbardziej wymagających odbiorców. Największym atutem jest duża kreatywność, elastyczność i otwartość prowadzących. A swoją wiedzę zdobywali w terenie na przestrzeni wielu lat i działań rzeczywistych.

 101 cytatów które każdego mogą
zainspirować do podróży.

Odcięty od świata, cierpiałem pragnienie i chłód, ryzykowałem życiem. Nie bałem się trudności i wysiłku. Żyłem pełną piersią. Niczego nie żałuję, niczego nie chciałbym zmienić. I nadal nie mam dosyć.

Autor
Jacek Pałkiewicz

PROSTO Z NASZEGO BLOGA

Tandemowe Trip Love

Etat u Mikołaja!

 Gdyby nie wyprawa mielibyśmy już etat u Mikołaja. - Tandemowe Trip Love

Więcej...

Tandemowe Trip Love

Z życia ptaków okiem Leśniczego. Czyli jak je upolować aparatem fotograficznym.

Czy jest lepsze źródło wiedzy na temat ptaków niż od leśniczego i pasjonata ornitologii? Piękny...

Więcej...

Tandemowe Trip Love

Podlasie - kraina mrozów i zlodowaciałych jezior!

Jeszcze tak zimno nie było! Przekonaliśmy się również, że nie trzeba jechać do Skandynawii,...

Więcej...