• Blog Tandemowe Trip Love


Jak przebiegają przygotowania do zimowej wyprawy?

- Tandemowe Trip Love


 Jak przebiegają przygotowania do zimowej wyprawy? Które elementy są dla nas najtrudniejsze, w czym potrzebujemy Waszej pomocy, a co możemy Wam podpowiedzieć i doradzić opierając się na naszym dotychczasowym doświadczeniu…

Najważniejsze informacje znajdziecie właśnie tutaj.

  • Blog
  • Lamax - firma, dzięki której zachowamy żywe wspomnienia z wyprawy.

Uwaga

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Lamax - firma, dzięki której zachowamy żywe wspomnienia z wyprawy.

Wspaniale jest uwieczniać każdą piękną chwilę w zdjęciu, obrazie, filmie lub nawet dźwięku. Pragnąc zachować wszystko w pamięci, pokazać wnukom niezwykłe przygody i piękną krainę. Żywe jest to pragnienie.

- Tandemowe Trip Love

Wybierając się na wyprawę rowerową do Laponii na tak długi czas, nie chcemy by był to czas zmarnowany i nie wykorzystany do cna. Dlatego mamy nadzieję również zwieźć do domu nie tylko piękne wspomnienia, zapierające dech opowieści, ale również i piękne obrazy uwiecznione na kamerze.

Dysponujemy swoim Nikonem, który ma możliwość kręcenia filmów, pewnie wiele nim zdziałamy, ale to nie to samo co kamerka sportowa. Marzyliśmy o niej na wyprawę. Szukaliśmy tych popularnych firm, ale ceny jakie są każdy doskonale wie. Nasza kieszeń już dawno podziurawiona, wieje w nią pustkami, dlatego nie pozostało nam nic innego jak zwrócić się o pomoc do firm.

Z dużą serdecznością odpowiedziała nam firma Lamax, która zaoferowała się wypożyczyć nam sprzęt na cały okres wyprawy!

Otrzymaliśmy od nich kamerkę sportową Lamax x8 Electra oraz cały zestaw potrzebnych akcesoriów takich jak statyw, uprząż dla psa, zaczep na kask, selfie stick i różnego rodzaju obudowy.

Na początku nie wiedzieliśmy jak się do tego zabrać, bo nigdy nie mieliśmy w ręku tego rodzaju sprzętu. Kilka wstępnych prób było, nawet Kadlook biegał w uprzęży i rejestrował nasze treningi z jego poziomu. Zobaczymy jak się sprawdzi na wyprawie.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni firmie Lamax za takie duże wsparcie i liczymy, że za pomocą ich kamerki przywieziemy ze sobą piękne wspomnienia, którymi żywo będziemy mogli się podzielić.

Marzy nam się jeszcze dron, ale w niego już nie damy rady się wyposażyć. Chyba, że ktoś jest w stanie pożyczyć go na pół roku… tylko czy wróci w całości? Czy przetrwa takie warunki? – Chyba dlatego nie odważymy się na kupno, zbyt duże ryzyko, albo tylko tak nam się wydaje?


 

Tandemowe Trip Love Lamax

comments

PROSTO Z NASZEGO BLOGA

Tandemowe Trip Love

Etat u Mikołaja!

 Gdyby nie wyprawa mielibyśmy już etat u Mikołaja. - Tandemowe Trip Love

Więcej...

Tandemowe Trip Love

Z życia ptaków okiem Leśniczego. Czyli jak je upolować aparatem fotograficznym.

Czy jest lepsze źródło wiedzy na temat ptaków niż od leśniczego i pasjonata ornitologii? Piękny...

Więcej...

Tandemowe Trip Love

Podlasie - kraina mrozów i zlodowaciałych jezior!

Jeszcze tak zimno nie było! Przekonaliśmy się również, że nie trzeba jechać do Skandynawii,...

Więcej...