• Blog Tandemowe Trip Love


Jak przebiegają przygotowania do zimowej wyprawy?

- Tandemowe Trip Love


 Jak przebiegają przygotowania do zimowej wyprawy? Które elementy są dla nas najtrudniejsze, w czym potrzebujemy Waszej pomocy, a co możemy Wam podpowiedzieć i doradzić opierając się na naszym dotychczasowym doświadczeniu…

Najważniejsze informacje znajdziecie właśnie tutaj.

  • Blog
  • Złote serce oddane futrzakom. Doktor Mirosława Lewicka - bo to właśnie o niej mowa!

Uwaga

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Złote serce oddane futrzakom. Doktor Mirosława Lewicka - bo to właśnie o niej mowa!

Lekarz weterynarii Mirosława Lewicka, to nie tylko lekarz - to chodzące szczere złoto i dobroć.

- Tandemowe Trip Love

"Czy spotkaliście w swoim życiu kogoś niezwykłego, kogoś bardzo ważnego dla Was? Kto zmienił Wasze życie, postrzeganie, pomógł w największej potrzebie, bądź po prostu wyzwala w Was najszczerszą sympatię i szacunek? Opowiedz o nim."

Czasem w życiu spotykamy taką osobę. Widzimy ją tylko raz, albo żyjemy obok niej całe życie. To jest jak nagły błysk, albo mocne doświadczenie, które odciska się w nas już na zawsze.

Uważamy, że Pani Doktor Mirosława Lewicka odcisnęła na nas to COŚ. Uderzyło w nas gromem i to porządnie! :) Zresztą Pani Lewicka w słowach nie szczędzi. Gdy mieliśmy mały incydent z Kadlookiem, Pani Doktor od razu wykonała telefon do zaprzyjaźnionej kliniki rozpoczynając rozmowę mniej więcej tak:

"Dzień dobry, mam tutaj takiego Malamuta z problemem, ale to nie on jest problematyczny, bo to bardzo fajny pies, tylko jego właściciele... Ruszają za miesiąc rowerem na pół roku do Laponii..."

Gdy wchodzi się do niepozornej przychodni przy ulicy Rybnickiej w Mikołowie od razu czuć dobrą energię, zza drzwi słychać "Uwaga! Koty na kolana, groźna bestia wychodzi!", a za drzwi wychodzi mały czterołapek - czyż nie czujemy się wtedy jak w domu? Nie jesteśmy zrelaksowani, a co za tym idzie - nasze pupile? :) Poza tym pewnie zauważyliście zbieżność nazwisk między Panią Doktor, a Krzyśkiem? Okazuje się, że najprawdopodobniej są rodziną, co pewnie zwiększa naszą sympatię.

Ale tak naprawdę poza naszymi pozytywnymi odczuciami, to przede wszystkim najważniejsze są kompetencje, rzetelna praca i oddanie zwierzakom. Wszystkie futrzaki, z którymi byliśmy na przestrzeni wielu lat zawsze wychodziły zdrowe, a na dodatek zadowolone. Dlatego, gdy planowaliśmy naszą wyprawę, w pierwszej kolejności skierowaliśmy się do Doktor Lewickiej, aby wyraziła swoje zdanie na temat naszego pomysłu, poinformowała jak powinniśmy przygotować i zabezpieczyć Kadlooka, a na koniec - w jaki sposób ogarnąć te wszystkie formalności związane z przekraczaniem granic kraju z psem. Także wyposażyliśmy się w apteczkę wyprawową dla Kadlooka. Sami nie wiedzielibyśmy co ze sobą w ogóle zabrać.

Pani Doktor nie tylko służyła nam swoją pomocą medyczną, ale także podzieliła się wiedzą; nawet nieocenionym dla nas było zasugerowanie karmy Husse i spotkanie z Agnieszką Jarecką i Krzysztofem Janeckim. Jako ludźmi z Mikołowa, którzy doskonale znają się na psich zaprzęgach, są naszymi Mistrzami Polski w swoich kategoriach. Poszliśmy za słowem Pani Lewickiej i dzięki temu trafiliśmy do bardzo dobrych i życzliwych ludzi.

Takie Skarby są potrzebne w życiu, a my czujemy się ogromnie szczęśliwi i wdzięczni za tak niezwykłą pomoc i dobre serce.

Całym sercem polecamy (i Kadlook zdecydowanie również) usługi weterynaryjne Pani Doktor Mirosławy Lewickiej - najlepszej doktor w obrębie Mikołowa i Śląska! :)


Tandemowe Trip Love Miroslawa Lewicka 1
Tandemowe Trip Love Miroslawa Lewicka 2
Tandemowe Trip Love Miroslawa Lewicka Paszport

comments

PROSTO Z NASZEGO BLOGA

Tandemowe Trip Love

Etat u Mikołaja!

 Gdyby nie wyprawa mielibyśmy już etat u Mikołaja. - Tandemowe Trip Love

Więcej...

Tandemowe Trip Love

Z życia ptaków okiem Leśniczego. Czyli jak je upolować aparatem fotograficznym.

Czy jest lepsze źródło wiedzy na temat ptaków niż od leśniczego i pasjonata ornitologii? Piękny...

Więcej...

Tandemowe Trip Love

Podlasie - kraina mrozów i zlodowaciałych jezior!

Jeszcze tak zimno nie było! Przekonaliśmy się również, że nie trzeba jechać do Skandynawii,...

Więcej...