• Blog Tandemowe Trip Love


Jak przebiegają przygotowania do zimowej wyprawy?

- Tandemowe Trip Love


 Jak przebiegają przygotowania do zimowej wyprawy? Które elementy są dla nas najtrudniejsze, w czym potrzebujemy Waszej pomocy, a co możemy Wam podpowiedzieć i doradzić opierając się na naszym dotychczasowym doświadczeniu…

Najważniejsze informacje znajdziecie właśnie tutaj.

Uwaga

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Treningi

TRENINGI

- Tandemowe Trip Love

Z uwagi na ograniczony mocno czas nasze treningi skupiają się na samej jeździe tandemem oraz domowym treningu funkcjonalnym.

Robiąc trasy w promieniu 50 km od Mikołowa, jeżdżąc drogami, szosami, leśnymi duktami mimo wszystko dość mocno zwracamy na siebie uwagę. Jest to na pewno miłe uczucie, gdy ludzie pokazują na nas palcem, machają do nas, zagadują i uśmiechają się na nasz widok. Niestety zwracamy także uwagę kierowców-idiotów, którzy by nas "zaczepić" trąbią i machają do nas. 

Problem polega na tym, że jazda tandemem jest cholernie trudna (delikatnie mówiąc) i przede wszystkim problem wiąże się z utrzymaniem stabilnie roweru, który przy każdym nawet najmniejszym ruchu osoby z przodu lub z tyłu chwieje się. To gdy taki kierowca zatrąbi na nas, przy ogromnym skupieniu (jazdy droga ekspresową) zwyczajnie nas straszy przez co mimowolnie wzdrygamy się i tracimy delikatnie kontrolę nad rowerem. Na razie jeździmy bez przyczepki i jesteśmy w stanie od razu korygować rower, ale jeżeli ktoś nam będzie trąbił w pełnym ładunku to obiecujemy dogonić nawet najszybsze ferrari i uzmysłowić mądremu kierowcy, że tak nie powinien robić, bo jego beztroskie zachowanie zagraża naszemu zdrowiu.

Takie to złości i żale wylaliśmy tutaj równocześnie przekazując Wam informację i prośbę, żebyście i wy nigdy nie trąbili na żadnego rowerzystę wyłącznie w celach rozrywkowych.


 

comments

PROSTO Z NASZEGO BLOGA

Tandemowe Trip Love

Etat u Mikołaja!

 Gdyby nie wyprawa mielibyśmy już etat u Mikołaja. - Tandemowe Trip Love

Więcej...

Tandemowe Trip Love

Z życia ptaków okiem Leśniczego. Czyli jak je upolować aparatem fotograficznym.

Czy jest lepsze źródło wiedzy na temat ptaków niż od leśniczego i pasjonata ornitologii? Piękny...

Więcej...

Tandemowe Trip Love

Podlasie - kraina mrozów i zlodowaciałych jezior!

Jeszcze tak zimno nie było! Przekonaliśmy się również, że nie trzeba jechać do Skandynawii,...

Więcej...